MopsoMania

3D Jimi i Mopsy

Całkiem przypadkowo natrafiłam na firmę która robi rzeczy z Mopsami za pomocą drukarki 3D. Oczywiście jak to ja i mój brak hamulców, zamiast zamówić jedną rzecz zamówiłam ich od razu kilka.

Ze względu na czas produkcji rzeczy które wybrałam, musiałam na nie trochę poczekać. No i stało się! Wczoraj przyszła do mnie paczka.

Zamówiłam 3 lampy (tak, ja też zastanawiam się po co mi trzy lampy), miseczkę na cukierki z mopsem i figurkę mopsa.

Pierwsza lampa z figurą mopsa na prezent dla mojego Kochanego męża, żeby miał swoją lampę z mopsem koło łóżka. Kiedy zobaczyłam ją na żywo, nie wierzyłam własnym oczom że jest wykonana z plastiku. Jeden wielki szok! Figurka mopsa, zrobiona w stylu origami – dokładnie taka jak chciałam.

Jestem bardzo sentymentalna, dlatego dwie następne lampy były zrobione ze zdjęciami rodzinnymi – ponadczasowa pamiątka dla każdej mopsiej i niemopsiej rodziny. Na większej lampie mogłam wybrać aż 5 zdjęć, więc udało mi się uwiecznić wszystko co dla mnie najważniejsze. Jeśli chcecie komuś sprawić niesamowity prezent który będzie pamiątką na całe życie – lepiej trafić nie możecie.

Tak jak wspomniałam jest też miseczka na cukierki i figurka. Jedno wiem na pewno, gdziekolwiek się pojawimy z naszymi cukierkami, miseczkę bierzemy ze sobą. Nie da się przejść obok i nie zwrócić na nią uwagi.

Rzeczy wykonane są bardzo starannie i efekt końcowy jest bardzo zadowalający.

Zakupów dokonałam w 3D Jimi, jeśli podobają Wam się rzeczy które zakupiłam, albo jesteście ciekawi co jeszcze mają w swojej ofercie, to zajrzyjcie na ich profil i zamawiajcie <3 <3 <3

https://www.facebook.com/3DJimi/

Tagi:
0