Z poradnika Mopsiej Mamy

Ciacho z Sercem – czyli ulubiony przysmak wszystkich Mopsów

Jak ważne jest zdrowe odżywianie (mo)psa? Czy produkty które kupujemy mają dużo wartości odżywczych? Czy kupowane przysmaczki, które psiaki tak kochają im nie szkodzą?

– takich pytań w głowie jest mnóstwo, zwłaszcza jeśli mówimy o naszych wspaniałych Mopsikach z wrażliwymi żołądkami.

Mając trójkę Mopsiaków, ciężko znaleźć coś co smakuje i nie zaszkodzi całej ekipie.

Na szczęście nam się to udało! Jest przysmak którego sam zapach powoduje pisk z radości, który sprawia, że można zostać pozbawionym palców, bo mopsy rzucają się na niego niczym piranie – to są właśnie Ciacha z Sercem.

Wysłaliśmy naszą najlepszą testerkę, aby mogła rozeznać dokładnie produkt i merdaniem ogonka wyrazić o nim swoje zdanie:

No i jak myślicie, czy BB była zadowolona? No jasne że tak, a co ja uważam?

Serca nie tylko z wyglądu, ale również w procesie przygotowywania Alena wkłada w nie mnóstwo miłości i serca (to pewnie ten tajny składnik, dzięki któremu psiaki je tak uwielbiają). Są wypiekane codziennie z najlepszych produktów – skąd to wiem? Bo wiem, że Alena kocha wszystkie psy, bez względu na rasę czy ich pochodzenie, a przede wszystkim daje je swoim ukochanym psiakom Lejdi i Yori i to jest najważniejszy argument który do mnie przemawia. Inspiracją do produkcji Ciastek była Mayorka [*], niewidoma, cudowna sunia obdarzona ogromną miłością przez swoją Panią.

Dla mnie osobiście dużym atutem jest, że Ciacho z Sercem to poznańska firma, a my lubimy wspierać lokalnych przedsiębiorców. Listę sklepów w których można je zakupić, znajdziecie w linku poniżej.

A jeśli nie jesteście z Poznania? Spokojnie nic się nie martwcie! Wysyłając wiadomość na fb możecie zamówić ciasteczka z dostawą do domu na terenie całej Polski.

Tagi:
0