Ja Małgosia

to właśnie ja, Mopsia Mama, MopsoFanka i MopsoManiaczka. Urodzona poznanianka, od 2 lat żona, która wychowuję trójkę Mopsich dzieci BB, Zuzię i Gumisia. Wszędzie mnie pełno, spełniam się w pracy, w domu i w nowym projekcie którym jest właśnie MopsoMania. W wolnym czasie spędzam czas z rodziną lub relaksuje się przed maszyną do szycia.

Tatko

Tatko Paweł

nieoceniony członek naszego zespołu, woda która uspokaja mój wybuchowy charakter. Ma bardzo odpowiedzialne dwa zadania, wspieranie mnie i dbanie o to aby wszystkie paczki wychodziły na czas i szybko docierały do naszych Klientów.

BB Modelka

BB jest z nami od szczeniaczka, to dzięki niej miłością do Mopsów zaraziłam Pawła. Charakter BB to wieczny szczeniak który składa się z serduszka i dużego żołądka. Jest nietypowym zwierzakiem, bo uwielbia się stroić, tak dobrze się domyślacie BB jest naszą modelką. Każdą, nawet najmniejszą rzecz musi przymierzyć i zatwierdzić zanim trafi do sprzedaży.

Gumiś Projektant

Gumisia hobby to przytulanie się. Ma duszę prawdziwego francuza i jest bardzo kochliwy, w każdej części Polski płaczą za nim inne pieski. Gumi jest bardzo ciekawy świata, zawsze chętnie pomaga mi dobrać odpowiednio kolory, z wielką cierpliwością wysłuchuje moich wywodów odnośnie zestawienia materiałów.

Zuzia Tester Legowisk

Zuzia to sierżant, charakter wybuchowy tak jak u mnie. Zuza zawsze pilnuje całego stada i nie boi się niczego. Mimo oryginalnej stylówy jaką są trupie czachy i cotygodniowych treningów na bieżni wodnej, lubi dawać buziaki, czasem niestety gryzione, ale przecież o opinię figtera trzeba dbać. W ostatnim czasie odnalazła swoje powołanie – testowanie legowisk i właśnie taką rolę pełni w naszym zespole.

0