Z poradnika Mopsiej Mamy

Naturalny wosk ochronny na psie łapki od Kaiko

Zwłaszcza w okresie zimowym musimy pamiętać o odpowiedniej ochronie łapek naszych milusińskich. Nie ma znaczenia czy na dworze jest śnieg czy go nie ma, zarówno zimno szkodzi poduszeczkom na łapkach jak i sól na drogach. Różne są sposoby na radzenie sobie z tym problemem. My tego sezonu przetestowaliśmy “naturalny wosk ochronny na psie łapki” z firmy Kaiko.

Nasi “testerzy”, jeśli w tym przypadku mogę tak nazwać moje mopsie dzieci, niechętnie poddały się wyzwaniu, dużo się nagimnastykowaliśmy aby codziennie smarować im łapki, ale ciężka praca popłaca.

Wosk stosujemy od ponad tygodnia u całej trójki, zauważyliśmy że poduszeczki są znacznie bardziej miękkie, a w trakcie mrozu Mopsy chętniej spacerują – zwłaszcza BB która wieczorami czuła się bardzo niekomfortowo na spacerach.

Produkt jest całkowicie naturalny, więc jest w 100% bezpieczny.

Na początku rozważaliśmy zakup obuwia ochronnego na zimę, ale obawialiśmy się że Gzubisie nie będą chciały chodzić w butach – przecież to nie jest naturalne, teraz cieszymy się że rozważyliśmy inne rozwiązanie, które się sprawdziło.

Na zdjęciu poniżej 100% naturalny wosk ochronny na łapki od Kaiko. Jak widzicie BB dokładnie “przyjrzała się” temu produktowi. Zapytana o niego, spojrzeniem odpowiedziała “produkt wysokiej jakości, polecam BB”

a na hasło “MopsoMania” otrzymacie 10% rabatu.

Wosk możecie zamówić przez fb: https://www.facebook.com/kaikonaturalnie/

Tagi:
0